2024. május 7, kedd - Gizella

2015. December 11. 12:25, péntek | Helyi
Forrás: VSZKSZ

Gázvezeték- és készülékszerelői munkalehetőség!

Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet Gázvezeték- és készülékszerelő munkakör betöltésére hirdet álláslehetősége.

Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet gázvezeték -és készülékszerelő munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, város közigazgatási területe.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Karbantartási, felújítási munkálatok és egyéb felmerülő építőipari és javítási munkák elvégzése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Szakmunkásképző intézet, Gázvezeték -és készülékszerelő szakmunkás,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• Egyéb építőipari végzettség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló oklevelek másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázatát az illetékes bírálók megismerjék és véleményezzék.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. január 4.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Horváth Gábor részlegvezető nyújt, a 06-70/320-3941 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet
  • Elektronikus úton Gubcsi Tiborné részére a titkarsag@vszksz.t-online.hu E-mail címére történő megküldésével (6100 Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca 2. ).

Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 1476/2015. , valamint a munkakör megnevezését: gázvezeték -és készülékszerelő. címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. január 5.

2024. Május 06. 08:23, hétfő | Helyi

Oktatási Hivatal: ma kezdődik a május-júniusi érettségi vizsgaidőszak

A nemzetiségi nyelv és irodalom tárgyak írásbeli vizsgáival ma kezdődik a 2023/2024-es tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka.

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:12, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból