Hírek
2021. Szeptember 08. 09:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gázolt a vonat Budapesten

Halálra gázolt egy embert a Kőbánya-Kispestről Székesfehérvárra tartó vonat szerda reggel a Kőér utca közelében - közölte a Mávinform a Facebook-oldalán.
Azt írták, hogy a helyszínelés ideje alatt - várhatóan 11 óráig - az S36-os és G43-as vonatok menetideje 10-15 perccel megnő.
A balesetben érintett vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 24. 07:33, szombat | Belföld
HM: látványos bemutatók és szórakoztató programok lesznek a Városligetben a hétvégén
Különleges programokkal várják most hétvégén a Városligetben mindazokat, akik testközelből szeretnének megismerkedni a honvédelemmel; a honvédelem napja és a gyermeknap programjai minden korosztály számára felejthetetlen élményt ígérn
2025. Május 24. 07:30, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az idei év végére elkészül a Budapest-Belgrád vasútvonal modernizálása
Az idei év végére elkészül a Budapestet Belgráddal összekötő vasútvonal modernizálása, a két ország fővárosa így gyakorlatilag karnyújtásra kerül egymástól
2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld
NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett
Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.
2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld
Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell
A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon