2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2017. Augusztus 31. 08:43, csütörtök | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály

Forgalomkorlátozás a Libafesztivál alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal tájékoztatja a Tisztelt lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy a Libafesztivál alatt az alábbi forgalomkorlátozások lesznek.

2017. szeptember 6-án, szerdán kb. 21 órától, lezárásra kerülnek a parkolók, a Zrínyi utca elején, a Deák Ferenc utca elején, a DM előtti parkoló, és a Szent János tér macskaköves utcája a Fókusz Takarékszövetkezetig, a Mártírok útja elején, valamint a Kazinczy utca elején a megállás megtiltásra kerül.

Szeptember 7-én, csütörtökön reggel 08:00-tól 10-én vasárnap délután 14 óráig a Kossuth Lajos utca, az 5-ös főúttól, Wesselényi utcáig, valamint a Zrínyi utca a Kossuth Lajos utcától, a Korrekt ker.–ig, , , a Deák Ferenc utca eleje.
Valamint az Attila utca elején, a patika előtt a megállás megtiltásra kerül.

Szeptember 7-én, csütörtökön reggel 08:00-tól 11-én hétfő 12 óráig:
Kazinczy utca torkolata, a parkoló kijáratig,
teljes lezárásra kerül.

Szeptember 8-án pénteken, kb. 23 órától, 9-én szombaton 23 óráig a lezárás kibővítésre kerül, a Kazinczy utca Korona utcáig terjedő szakaszára, valamit a Korona utca teljes szakaszára.

Szeptember 9-én szombaton,13:00-14:00 közötti időben, a Kossuth Lajos utca a, Vasútállomástól a Wesselényi utcáig.

Kérjük a gépjárművezetőket, hogy a fenti forgalom-korlátozásokat szíveskedjenek figyelembe venni és annak megfelelően közlekedni, ill. megválasztani az útvonalukat.

Szíves megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kiskunfélegyháza, 2017. augusztus 30.

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály
Közterület-felügyelet

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt