2024. július 27, szombat - Olga

2017. Október 31. 11:49, kedd | Helyi
Forrás: hazipatika.com

Figyelmeztetést adtak ki halottak napjára

A mentők a mindenszentek és a halottak napja veszélyeire figyelmeztetik a lakosságot.

Figyelmeztetés halottak napjára

Teljes kapacitással dolgozik mindenszentekkor és halottak napján az Országos Mentőszolgálat, országszerte 1500 mentőápoló, mentőorvos, járművezető, és mentésirányító teljesít szolgálatot - közölte Győrfi Pál szóvivő az MTI-vel.

Veszélyes lehet a temetőtúra

A kommunikációs vezető közleményében azt ajánlotta, az autósok a szokásosnál is óvatosabban közlekedjenek a temetők környékén megnövekedett forgalomban. A sírokat felkeresőknek hasznos lehet a magukkal vitt zseblámpa használata - írta. Kiemelte, hogy a kisgyermekekre különös figyelmet kell fordítani, mert egy meglazult sírkő könnyen ledőlhet és akár halálos balesetet is okozhat.

Azoknak, akik alapbetegségben szenvednek komoly fizikai megterhelést jelenthet a temető meglátogatása, nekik azt javasolta a mentőszolgálat, hogy vigyék magukkal rendszeresen, vagy szükség esetén szedett gyógyszereiket is.

2024. Július 24. 15:18, szerda | Helyi

A hosszú élet titka: a sport és az egészséges táplálkozás

Legalábbis ezt vallja Szigeti Ferenc, aki a napokban töltötte 90. életévét.

2024. Július 21. 09:08, vasárnap | Helyi

Nemzetközi versenyen szerepeltek sikeresen a félegyházi birkózók

Nemzetközi utánpótlás szabadfogású versenyt rendezett a Budapesti Vasas, ahol több európai országból és az USA-ból is érkeztek versenyzők.

2024. Július 21. 09:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból