2024. április 27, szombat - Zita

2019. Január 22. 18:32, kedd | Helyi

Figyelem! Baleset az E5-ös úton!

Az E5-ös úton a Kunszállási bekötőút után Kecskemét felé baleset történt.

Egy olvasónktól az imént kaptuk az információt, miszerint az E5-ös úton baleset lassítja a közlekedést.

Vezessenek óvatosan!

A baleset a 101-es kilométernél történt, Városföld térségében. Két személyautó ütközött össze az 5-ös főút 101-es kilométerszelvényénél, Kiskunfélegyháza és Városföld között. A baleset következtében az egyik gépkocsi az árokba csapódott. Az esethez a kiskunfélegyházai hivatásos tűzoltókat riasztották, akik a műszaki mentési munkálatok végzik a helyszínen. Az első hírek szerint a balesetben senki nem sérült meg. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták. (Forrás: HIROS.HU)

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán