2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Május 30. 14:50, kedd | Helyi

Fiatal édesanya két kiskorú gyermekkel kér segítséget Félegyházán

Kiskunfélegyházán az egyik család kiemelt krízishelyzetbe került.

Egy édesanya két kiskorú gyermekét egyedül neveli az édesapa tragikus körülmények között hunyt el a közelmúltban. Ennek kapcsán kialakult napi szintű nehézségek árnyékolják be a félárvák jelenét. Lakhatásuk s ezzel kapcsolatosan csonka családban való további együttlétük komoly veszélybe került. Jelenleg a Remény a legnagyobb társ. Bízunk benne, hogy Ön is segíti a család jelenét, hogy lehessen a családnak jövője. Kérem amennyiben teheti, tartós élelmiszerrel, tisztálkodó szerrel, tisztítószerrel és/vagy pénzügyi felajánlással járuljon hozzá „Remény” jeligére az alábbi számlaszámon:

Számlatulajdonos: HumanumSalma Humanitárius Közhasznú Alapítvány
Számlaszám: 51700090-10018747
Közlemény: „Remény”
Kérjük, közleménybe mindenképp írják bele a „Remény” jelszót!

Szeretettel, tisztelettel felajánlásaikat a Civil Szervezetek Szövetségének Irodájában (6100 Kiskunfélegyháza, Fekete Pál sétány 4/14., Fókusz Takarék mögötti udvarban) 8-16 óra között fogadjuk. Adományát kérjük, „Remény” jeligével lássa el. Adományaikat elkülönítve kezeljük!

Köszönjük a család nevében felajánlásaikat!

HumanumSalma Humanitárius Közhasznú Alapítvány

Kérdés esetén bizalommal keressen!
Kapcsolattartó:
Bc. Némedi-Varga Beatrix
Alapító elnök
Telefonszám: 06-70/701-8173
E-mail: salma.betty@gmail.com

Cselekvő szeretetüket tisztelettel köszönjük!

Fotó: illusztráció

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni