2016. Február 06. 20:56, szombat | Helyi sport

Kiskunfélegyházi HTK – Nagykőrösi Kinizsi FC 2 – 0 (1-0)

KHTK: Jelen – Golovics, Dobosi, Sándor, Tóth I. – Mizsei A., Palásti, Szabó A., Katona B., Juhász – Medgyesi.

Cserék: Zs. Juhász, Szabó T., Polgár Sz., Páli.

Vezetőedző: Szabó István.

Gólszerzők: Juhász M., Zs. Juhász I.

Szombaton délután a Pest megyei I. osztály 11. helyén álló Nagykőrösi Kinizsi együttesével találkozott a KHTK.

Az első félidőben mindkét fél előtt megvoltak a lehetőségek, de a veszélyesebb helyzeteket a félegyháziak dolgozták ki, és a félidő közepén vezetéshez jutottak.

Jelen hosszú kirúgása átszállt a védők felett, Medgyesi László törhetett kapura, erős lövését a vendégek kapusa kiütötte, a kipattanót Juhász Mihály értékesítette, 1-0.

Szünet után is folytatódott a küzdelem, a Nagykőrös is igyekezett, de nem tudták helyzeteiket kihasználni.

A KHTK több labdát szerzett a párharcokból, kombinatív játékban is feljavultak.

Beszorították szívós ellenfelüket és a 80. percben növelték előnyüket. Tetszetős baloldali támadás végén Szabó Tamás beadását Zs. Juhász István fejelte a kapuba, 2-0.

A mérkőzés hajrájában Medgyesi előtt volt kecsegtető helyzet, de lövése a kapufán csattant.

Jól szolgálta mindkét együttes felkészülését a mai mérkőzés. Két játszó csapat összecsapásából a KHTK jött ki jobban, mivel több helyzetet dolgoztak ki, amiből kettőt kihasználtak.

A mérkőzés után Szabó István így értékelt:A héten már játszottunk egy edzőmérkőzést, jónak értékelem a mai összecsapást, egy jól felkészített ellenféllel találkoztunk. A helyzetek alapján megérdemelten nyertünk, de van még mit igazgatni a játékban. A második félidőben szép támadásokat vezettünk, szép gólokat szereztünk ma, és örömteli, hogy nem kaptunk gólt. Tovább készülünk, a következő héten is két mérkőzés lesz. Most az a legfontosabb, hogy amit egész héten gyakorolunk, azt a hétvégén is lássam, ebből láttam ma egy-két elemet. Az új játékosok teljesítményével elégedett vagyok. Szeretném Dobosi Zsoltot szélsővédőben is játszatni, de Valkai Tamás még nem bevethető, igy még nem valósítható meg. Medgyesi László és Juhász Mihály is gólratörően játszanak. Egy kicsit más stílust képviselnek, ezt a csapatnak is szokni kell.

Varga Ferenc

(Fotónk illusztráció!)

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.