Hírek
2018. Június 09. 12:00, szombat |
Helyi
Forrás: hirado.hu
Felhőszakadásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat
Heves zivatarokra is számítani kell, főként az ország délkeleti, déli felén.
Napközben és este dél, délkelet felől több hullámban, összességében több helyen – súlypontjával keletebbre helyeződve, de legkisebb valószínűséggel északkeleten – várható zivatartevékenység.
Ezek környezetében viharos, károkozó széllökés és nagy méretű jég is – 2, 3 cm-t meghaladó átmérővel – előfordulhat. Helyenként felhőszakadás is valószínű – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Fát döntött a vihar egy autóra
A katasztrófavédelem jelentése szerint Dombóváron, a Kórház utcában egy negyven méteres fa dőlt rá egy autóra, amelyben öt ember utazott péntek este – négyen közülük életüket veszítették.
Tolna megyében heves vihar volt, leszakadt faágak és elektromos felsővezetékek miatt riasztották a tűzoltókat az ország délnyugati részén átvonuló zivatar miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 17:02, kedd | Helyi
Május 14-én Kiskunfélegyházára érkezik a Tour de Hongrie mezőnye
2026. május 14-én Kiskunfélegyházán halad át a 47. Tour de Hongrie nemzetközi kerékpárverseny mezőnye. A versenyzők várhatóan 14:30 körül érkeznek Tiszaalpár felől, majd Fülöpjakab irányába folytatják útjukat.
2026. Május 12. 14:03, kedd | Helyi
Váratlanul elhunyt dr. Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok
Elhunyt dr. Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok, a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője.
2026. Május 11. 09:02, hétfő | Helyi
Megkezdődött a pályaszerkezet cseréje a Kőrösi utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Kőrösi utca II. ütemének kivitelezési munkálatai újabb szakaszhoz érkeztek, megkezdődött a pályaszerkezet cseréje
2026. Május 08. 12:05, péntek | Helyi
A halott nő nevében írt hetekig a gyilkos
Miután megölte, majdnem két hétig még vele élt. Aztán elmenekült, majd pár hónappal később visszatért a tetthelyre, ahol a padláson bújt el. Végül az buktatta le, hogy a spájzból folyamatosan ette a barackbefőttet.
