2024. április 26, péntek - Ervin

2013. Szeptember 13. 15:16, péntek | Helyi
Forrás: BMRFK

Félegyházi rablókat keres a rendőrség! Fénykép + videó

Kiskunfélegyházi dohányboltot raboltak ki ismeretlenek!

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya rablás bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettesek ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján 2013. szeptember 12-én 20 óra 53 perckor két ismeretlen személyazonosságú férfi ment be egy helyi dohányboltba. Előzetes szóváltás és figyelmeztetés nélkül egyikük - az idősebb férfi - a pult mögé lépve dulakodni kezdett az eladóval, míg a másik férfi a pénztárgépből kivette a készpénzt, majd mindketten távoztak.

Az egyik férfi 50-55 éves, kb. 170 cm magas, vékony testalkatú, váll alá érő hosszú hajú, aki piros színű baseball sapkát (rajta "3M" felirattal), kék színű feltűrt ujjú farmerkabátot, alatta kék színű inget, kék színű farmernadrágot és fekete színű félcipőt viselt. A férfire jellemző, hogy nehézkesen mozgott - mintha húzná a lábát -, illetve a jobb lapockájánál hajlott "púpos".

A másik férfi 30-35 éves, kb. 185-190 cm magas, rövid barna hajú (kopaszodó), kerek arcú, körszakállas, pocakos, aki fekete színű bőrkabátot, kék-fehér hosszanti csíkozású inget, kék farmernadrágot, sötét színű zoknit és szürkés színű papucsot viselt.

A rendőrség kéri, hogy aki a képeken, illetve videofelvételen látható személyeket felismeri, a bűncselekménnyel vagy az ismeretlen személyekkel kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán (H-Cs.: 8.00-16.00, P.: 8.00-13.00) vagy a 107, 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén, illetve tárcsázza a nap 24 órájában hívható 06 76 562-200 ügyeleti telefonszámot.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot