2024. április 26, péntek - Ervin

2013. Június 05. 11:39, szerda | Helyi sport
Forrás: Némedi László

Félegyházi arany az olimpiai reménységek tornáján

A szlovákiai Komárno városában tizenöt ország 50 versenyzője részvételével olimpiai reménységek tornáját rendeztek 2013. május 10-12-e között. A rangos versenyen a magyar válogatott képviseletében a KHTK versenyzője Kontrecz Márk kitűnő öklözéssel aranyérmet szerzett. Az elődöntőben az osztrákok EB ezüstérmes versenyzőjét verte meg, a döntőben pedig a litvánok bajnoka ellen győzött egyhangú pontozással.

A 63 kilógrammban versenyző félegyházi fiú ezzel a győzelemmel kivívta, hogy a magyar válogatott biztos indulója legyen a 2013-as Európa Bajnokságon. Ehhez természetesen kemény munka vár még rá a nyár folyamán. Egerben rendezték 2013. május 29. és június 1. között a hagyományos Bornemissza Ökölvívó Emlékversenyt. A versenyre 54 egyesület küldte el versenyzőit, ahol a KHTK öt versenyzője kitűnő versenyzéssel a pontverseny második helyét szerezte meg a legjobb egyesületek között. Egyénileg a 63 kilógrammban Kontrecz Márk 1. helyezést ért el. Az 56 kilógrammban Pap Ádám 2. helyen, Bányai Arnold szintén 2. helyen, Rácz Antal az 54 kilógrammban 3. helyen, Balázs Gyula 75 kilógrammban az 5. helyen végzett.
Edző: Varga István
Szakosztályvezető: Mihály János

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.