Hírek
2013. Augusztus 15. 11:24, csütörtök |
Helyi
Forrás: - Gulyás -
Félegyházára érkezett a Szent Korona másolata
Apajpusztán kerül megrendezésre a Magyarok Országos Gyűlése. Ehhez kapcsolódik az Orosházi Ferenc által kezdeményezett Szent Korona körút, melynek keretében érkezett augusztus 14-én városunkba nemzeti jelképünk másolta
Apajpusztán kerül megrendezésre augusztus 16-18. között a Magyarok Országos Gyűlése. Ehhez kapcsolódik az Orosházi Ferenc által kezdeményezett Szent Korona körút, melynek keretében érkezett augusztus 14-én városunkba nemzeti jelképünk másolta. A Szent István templom előtt megtartott ünnepség keretében az érdeklődők egy előadást hallgathattak meg a Szent Korona történetéről, szellemiségéről, jogrendszeréről, ezek után pedig feltehették kérdéseiket egy kötetlen beszélgetés formájában. A kezdeményező céja az volt, hogy minél többen megismerjék a Szent Korona egységteremtő képességét, a nemzeti megmaradásunk letéteményesét, zálogát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi
Közös imádság városunkért az Ótemplomban
Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.
