Hírek
2022. Május 07. 09:43, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Varga György
Felborult vontatójában meghalt egy kamionsofőr Nagykanizsán
Meghalt egy nyerges vontató sofőrje, miután teherautója egy körforgalomban felborult szombat reggel Nagykanizsán - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A nyerges vontató egyelőre tisztázatlan körülmények között belecsúszott a 61-es főút 190-es kilométerszelvényénél lévő körforgalomba, ahol az oldalára borult.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján azt közölte: a járműbe szorult sofőrt a tűzoltók emelték ki.
A rendőrség tájékoztatása szerint a balesetben a sofőr olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
