2024. április 16, kedd - Csongor

2014. Március 14. 16:12, péntek | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Féláras belépő, egészségmegőrző programok, gyógyvíz kóstoló a Róna Kincse Gyógyfürdőben

A Víz Világnapja alkalmából egész napos programokkal várja vendégeit a Róna Kincse Gyógyfürdő március 22-én, szombaton – tudtuk meg dr. Körtvélyessy Andrástól. A városi kórház főigazgató-helyettese elmondta: március 22-én, szombaton szürővizsgálatokkal várják az érdeklődőket a fürdő előterében, melynek során lehetőség nyílik csontsűrűség vizsgálatra és talpnyomásmérésre, lesz BEMER pulzáló elektromágnesterápia, és a gyógyvizes medencék, az infraszauna is a látogatók rendelkezésére áll. A vállalkozókedvűek kipróbálhatják az aquafitnesst, a víz alatti csoportos tornát, vagy a relaxációs tornát a tornateremben. Magyarország gyógy-és ásványvizeiből gyógyvíz kóstolót tartanak, és az e napon fél áron megvásárolható, azaz 300 forintos belépőjegy mellé az első 50 látogató még ajándékot is kap!

A Városi Kórházban az alábbi programokkal várja az érdeklődőket március 22-én, szombaton, a Víz Világnapján:

SZŰRŐVIZSGÁLATOK A FÜRDŐ ELŐTERÉBEN ( érkezési sorrendben)

• CSONTSŰRŰSÉG vizsgálat 10.00 - 16.00 óráig (orvosi értékeléssel),
  • TALPNYOMÁSMÉRÉS 10.00 - 15.00 óráig,

továbbá:

• BEMER pulzáló elektromágnesterápia,
  • gyógyvizes fürdőzés teljes nyitva tartási időben,
  • infraszauna használata,
  • aquafitness 15.00 és 17.00 órakor (30 perc időtartamú),
  • víz alatti csoportos torna 30 perc időtartamú 9.00 és 14.00 órakor,
  • relaxációs torna a tornateremben 10.30 és 13.30 órakor,
  • ismeretterjesztő film vetítése a konferenciateremben,
  • keresztrejtvény pályázat a helyszínen,
  • gyógyvíz kóstoló Magyarország gyógy- és ásványvizeiből.

A BELÉPŐDÍJ 300 FT/FŐ, MELY TARTALMAZZA A FENTI PROGRAMOKON VALÓ RÉSZVÉTELT! ELSŐ 50 BELÉPŐ MELLÉ AJÁNDÉKOT ADUNK!

Nyitva tartás: 9:00 - 19:00 óráig.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.