Hírek
2019. Június 28. 07:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Feladta magát a győri benzinkútrablással gyanúsított férfi
Feladta magát a rendőrségen az a férfi, aki a gyanú szerint csütörtök délelőtt kirabolt egy benzinkutat Győrben - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön késő délután a honlapján.
Mint írták, egy férfi délelőtt háromnegyed 10-kor bement egy győri benzinkútra, az alkalmazottól a bevételt követelte, majd a pénzt magához véve elmenekült a helyszínről.
A rendőrség harminc percen belül azonosította a gyanúsítottat, és elfogatóparancsot adott ki M. Marko ellen.
Később azt közölték, hogy délután a férfi bement a megyei főkapitányságra, és feladta magát. A kihallgatása folyamatban van - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
