2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2017. Március 10. 10:35, péntek | Helyi
Forrás: Oltalom Sportegyesület

Fair Play Football Roadshow 2017

A Fair Play Football Roadshow hatodik évada 2017. március 11-én veszi kezdetét.

A bajnokság bírók és síp nélkül, a fair play szellemiségét közvetítő mediátorok bevonásával kerül megrendezésre Kiskunfélegyházán, a Constantinum Sportcentrumban.

A fairplay foci hangulatát már élvezhetjük Bács-Kiskun megyében is, az induló öt csapattal, melyek Kiskunfélegyházáról és környékéről jelentkeztek a megmérettetésre.

A legfőbb cél a bajnokságsorozattal, hogy az egyes - egymással vélt vagy valós érdekellentétben álló – társadalmi csoportok az esélyegyenlőség, a tolerancia, a párbeszéd, a biztonságos sport népszerűsítése jegyében, egy mindenki által kedvelt terepen, a futballpályán, a Fair Play foci különleges szabályainak segítségével kezdjenek párbeszédet, alakítsanak ki pozitív emberi kapcsolatokat.

Az Oltalom Sportegyesület több mint 10 éve használja a sportot a nevelés innovatív eszközeként. Eddig több mint ezer, hátrányból induló ember kapott lehetőséget arra, hogy a rendszeres és ingyenes edzéseken fizikailag és szellemileg is kihozzák magukból a legtöbbet

Okos és erőszakmentes futball a pályán, békés és vidám szurkolók a pályán kívül! Több mint foci...fair play foci!

Meghívott csapatok:

• Kiskunfélegyháza Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság
  • Félegyházi Bulls
  • Morás Fiúk
  • Old Ladies
  • Oltalom SE

Időpont: 2017. március 11. (szombat) 10.00-15.00
Helyszín: Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza, Jókai u. 4-6.)
Szervező: Oltalom Sportegyesület (www.utcaifoci.hu), ( www.facebook.com/ Oltalom Sportegyesület )

Szurkolókat és érdeklődőket egyaránt örömmel látnak a szervezők.

A belépés ingyenes!

2024. Május 16. 16:08, csütörtök | Helyi

Figyelem!!! Több helyen útlezárás várható!

A Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata futóversenyt rendez 2023. május 27-én délelőtt a tavalyi évhez hasonlóan.

2024. Május 16. 16:06, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 15. 19:13, szerda | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

Hagyományőrző, kulturális, szórakoztató programok, kiállítások, sportesemények színesítik a városalapítók hete fesztiválját május 17. és 26. között.

2024. Május 15. 11:41, szerda | Helyi

Több mint két tonna romlott húst találtak egy kisteherautóban az M5-ösön

Több mint két tonna romlott húst találtak a pénzügyőrök egy túlsúlyos kisteherautóban az M5-ös autópályán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdán az MTI-t.