2024. május 14, kedd - Bonifác

2020. Augusztus 18. 09:30, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Ezüstérmekkel tért haza Krisztinné Tóth Mariann

Ismét szép eredménnyel tért haza Krisztinné Tóth Mariann félegyházi testépítő, erőemelő.

Ezúttal Siófokon, az Aranyparton megrendezett Cutler Beach sporteseményen vett részt, ahol saját egyéni csúcsát is sikerült megdöntenie fekvenyomásban, de felhúzásban is jeleskedett a félegyházi sportoló.

80+ súlykategóriában felhúzásban 115 kg-ot, fekvenyomásban pedig 72,5 kg-ot sikerült teljesítenie. Ezzel mindkét kategóriában a dobogó második fokára léphetett.

Eredményéhez gratulálunk és további sikeres felkészülést kívánunk!

2024. Május 14. 10:47, kedd | Helyi

Lakitelek - Felavatták Yunus Emre török költő szobrát

A török irodalom meghatározó, 13. században alkotó személyiségének állítottak emléket a Hungarikum Ligetben.

2024. Május 14. 07:54, kedd | Helyi

Úton átkelő teknősökre figyelmeztet a természetvédelmi egyesület

Az úton átkelő teknősök védelmére hívja fel a figyelmet a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Május 13. 14:32, hétfő | Helyi

Megérkeztek az iskolákba a gyerekek digitális fejlődését elősegítő laptopok

Folytatódik a 2022. tavaszán megkezdett tanulói notebook kiosztási program.

2024. Május 12. 19:07, vasárnap | Helyi

Egyházközségi majálisnak adott otthont a Parkerdő

Mint minden évben, idén is megrendezte majálisát az Ótemplom és a Szent István templom közössége május 11-én (szombaton).