Városlista
2025. december 16, kedd - Etelka

Hírek

2013. November 18. 15:07, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Emelkednek az üzemanyagárak

Emelkednek az üzemanyagárak

Emeli bruttó 5 forinttal a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt. - értesült piaci forrásokból hétfőn az MTI.

A benzin átlagára így 400-401 forintra, a gázolajé 417-418 forintra nő.
Legutóbb pénteken nőtt az üzemanyagok ára, akkor bruttó 5 forinttal emelkedett a 95-ös benzin és 2 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi ára.
A társaság február elejétől heti két alkalommal dönt az üzemanyagár-változásokról, így már nemcsak a hét első munkanapján, hanem a hét közepén is határoz az aktuális valutaárfolyam és a tőzsdei jegyzések alapján az árról.
A benzin ára tavaly április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.

Címkék: Energia-üzemanyag

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata

Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld

MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől