2024. május 3, péntek - Tímea

2013. Szeptember 20. 17:30, péntek | Helyi
Forrás: BMRFK

Eltűnt fiatalt keres a rendőrség

Eltűnése miatt keresi a képen látható Magyar Tamás 17 éves kiskunfélegyházi lakost a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság.

A fiatal 2013. szeptember 17- én kiskunfélegyházi otthonából ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról.

Ruházata az eltűnéskor: Egy sötétkék színű póló rajta fehér felírat, a póló új végei valamint a nyak karimája világosabb élénkebb kék színű kb. 1 cm-es sávban; fekete cipzáros pulóver, amelynek kapucnija belső része fekete-fehér csíkos; kék farmernadrág és fehér talpú cipő. Egy szürkés-fekete alapszínű elején átlósan kék-szürke sávval ellátott hátizsák is nála volt.

Magyar Tamás, 185 cm magas, 73-74 kg súlyú, vékony sportos testalkatú, sötét barna oldalt felnyírt hajú fiatal. Órát, ékszert nem visel.

A személyazonosító igazolványa a fiatalnál lehet, mivel azt otthon nem találták meg.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki az eltűnt személy tartózkodási helyével kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a 0676/562-200 ügyeleti telefonszámot, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111 „Telefontanú” zöld számán (H-Cs.: 8-16, P.: 8-13) vagy a 107, 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben