2024. április 25, csütörtök - Márk

2019. Október 25. 08:56, péntek | Helyi
Forrás: Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft.

Elmaradt hulladékszállítás pótlása

Október 23-ai ünnep napra való tekintettel ahol a hulladék elszállításra nem került sor, kérjük ma újból kihelyezni szíveskedjenek az edényzeteket!

Türelmüket és közreműködésüket köszönjük!

Tisztelettel:
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot