2024. április 28, vasárnap - Valéria

2019. December 17. 18:30, kedd | Helyi
Forrás: petofiszallas.hu

Ellátogatott a Mikulás a petőfiszállási Csicsergő Óvodába

December 6-án Mikulás ellátogatott a petőfiszállási Csicsergő Óvodába is, hogy ajándékokkal halmozza el a gyerekeket.

December 6-án a Csicsergők, a Csipogók és az óvodába ellátogatott vendégek szemtanúi lehettek, hogy a Mikulás annyira megfázott, hogy nem tudott útnak indulni a gyerekeknek az ajándékot szétosztani.

Bizony, ha nem lett volna a két kedves manó Fecsegő és Huncutka még ma sem érkezett volna meg hozzánk a nagy szakállú Bácsi! Na de a szerencse és a jó akarat melléjük állt, és Télanyónak be tudták szerezni a gyógyító teához valókat. A szépséges Tavasz Tündértől, a vidám Nyári Méhecskétől és a kedves Ősz Anyótól elvitték a hársfateát, a mézet, a 8 szem csipkebogyót a gyógyteához, ami kiűzte a Mikulásból a tüsszögést, a köhögést!

Bár egy kicsit megkésve, de begurult a lóval húzott kocsin a gyermekek jótevője, és mindenki a nap végén ajándékkal a szívében, ajándékkal a kezében gondolhatott vissza az izgalommal teli délelőttre!

Mindenkinek köszönjük, akik segítették a Mikulás útját!!!!!

(Kőrös Anikó - intézményvezető)

(Képek: Nagy Tímea - petofiszallas.hu)

Címkék: Csicsergő Óvoda