2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Október 23. 09:04, péntek | Helyi
Forrás: police.hu

Elismerések Bács-Kiskun megyében

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 59. évfordulója alkalmából ünnepi állománygyűlést tartottak a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányságon.

Nemzeti ünnepünk alkalmából Papp Károly r. altábornagy, országos rendőrfőkapitány elismerésben részesítette Horváth Attila c. r. alezredest, a Kiskőrösi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának vezetőjét, Rántó Endre c. r. főtörzszászlós rendőrségi tanácsost, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Határrendészeti Osztályának referensét, valamint Juhász Judit Erzsébet közalkalmazottat, a Bács-kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Gazdasági Igazgatóság előadóját.
A rendőrség állományában hosszú időn át végzett kiemelkedő munkája elismeréseként az Országos Rendőr-főkapitányság vezetője tárgyjutalomban részesítette dr. Fekecs Dénes nyugalmazott r. ezredes rendőrségi főtanácsost, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyugállományú hivatalvezetőjét, Nagy Márta Terézia közalkalmazottat, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Hivatala ügykezelőjét, Békési Attila c. r. alezredest, a Rendészeti Igazgatóság kiemelt főelőadóját, továbbá Kiss István Róbert c. r. alezredest, az Ellenőrzési Szolgálat kiemelt főellenőrét.
Dávid Károly r. dandártábornok, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője a nemzeti ünnep alkalmából 20 főt, míg a „Ki a mester két keréken” elnevezésű közlekedésbiztonsági vetélkedő - Baján tartott - országos döntőjében végzett kiemelkedő, színvonalas munkájáért a Bács-Kiskun Megyei Balesetmegelőzési Bizottsággal közösen 9 főt részesített tárgyjutalomban.
A fentieken túl 4 Bács-Kiskun megyei rendőr önkormányzati elismerésben részesült.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból