2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2017. Június 13. 19:47, kedd | Helyi
Forrás: Surányiné Pap-Ferenc Izolda

Elismerésben részesültek a félegyházi védőnők

A Magyar Védőnők Egyesülete 2011 óta minden évben meghirdeti a Év Védőnője jelölést, melynek átadására június 13-án, a Védőnők Napján kerül sor.

Az idei évben a védőnői közösség kategóriában a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat védőnő kollektívája kapta a díjat, amely az oklevél mellett egy Faludi Gabriella ékszertervező iparművész által készített üvegmedált tartalmaz.
A díj odaítélésével azokat a védőnőket ismerik el, akik munkáját a családok, munkáltatók, szakfelügyelet egyaránt megbecsülik.

Név szerint az elismerésben részesült félegyházi védőnők:
Endre Csilla
Huczka Anita
László Kinga
Mihály Imréné
Nagy Erika
Nagyné Erdélyi Sarolta
Rigó Renáta
Surányiné Pap-Ferenc Izolda
Dr. Szendreiné Lőrincz Angéla
Szolnoki Irén
Tarjányi Gabriella
Tarnóczki Sándorné
Tóth Mónika
Tóthné Bajáki Rozália
Uljanics-Tóth Tímea
Vidács Tímea

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata részéről Balla László alpolgármester úr és Dongó József képviselő úr vett részt a védőnők ünnepén Budapesten a SOTE Nagyvárad téri épületében.
A félegyházi védőnők ezúton fejezik ki köszönetüket mindazoknak, akik a jelöléseikkel hozzájárultak a díj elnyeréséhez.