2024. április 29, hétfő - Péter

2017. Március 12. 20:06, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Elfogták a félegyházi rendőrök

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársai elfogták azt az 55 éves férfit, aki 9 éve bujkált a hatóságok elől és hamis szlovák okmányokat tartott magánál.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának munkatársai a járőrökkel közösen 2017. március 11-én 1 órakor a kiskunfélegyházi tartózkodási helyén elfogták G. Tibort, akit a Nemzeti Adó- és Vámhivatal adócsalás miatt körözte.

Az 55 éves kiskunfélegyházi férfival szemben a Fővárosi Törvényszék szintén adócsalás miatt európai és nemzetközi elfogatóparancsot bocsátott ki. G. Tibor 2008 áprilisa óta bujkált a hatóságok elől. Elfogásakor - az elsődleges adatok szerint - hamis szlovák személyi igazolványt és vezetői engedélyt tartott magánál, ezért vele szemben a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság közokirat-hamisítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A rendőrök az okmányokat lefoglalták, a férfit őrizetbe vették.

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból