Hírek
2015. Augusztus 20. 16:42, csütörtök |
Helyi
Forrás: Adrienn
Egy falat a szentelt cipóból
Ma (augusztus 20-án) ünnepélyes keretek között kerültek felszeletelésre a dr. Székely János segédpüspök úr által megszentelt kenyerek, melyekkel a Gazdakörök fiataljai járultak az oltár elé.
A felszentelést követően lovaskocsival szállították kosárban a nemzeti szalaggal átkötött kenyereket a Polgármesteri Hivatal aulájába, ahol Balla László alpolgármester úr ünnepi beszéde után felszeletelték.
Mindenkinek jutott egy falat a friss, ropogós héjú kenyérből. Jelentkező pedig bőven volt az esős időjárás ellenére is. Biztos vagyok benne, hogy kivétel nélkül mindenki vállalta az utat a Szentmise után a Polgármesteri Hivatalig.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
2026. Június 19. 08:39, péntek | Helyi
A tulajdonos élőben figyelte a betörést, végül Budapesten fogták el a gyanúsítottakat
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogták el a rendőrök.












