Hírek
2012. Május 03. 07:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: OrientPress
Durva árcsökkenés a kutakon
10 forinttal csökken a benzin, és 5 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon - a hét eleji két ünnepnap miatt - ezúttal pénteken - értesült a holtankoljak.hu piaci forrásból.
Így a benzin országos átlagos ára 440 forintra csökken, a gázolajé 437 forintra.
A múlt héten 4 forinttal csökkent a benzin ára, miután két hete épp ennyivel nőtt. A gázolaj ára harmadik hete volt változatlan. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is.
Tavaly ilyenkor 390 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 372 forint.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld
Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit
Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.
