Városlista
2025. július 18, péntek - Frigyes

Hírek

2019. Július 19. 07:21, péntek | Belföld
Forrás: mti

Drágult a gázolaj

A Mol 2 forinttal emelte a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken, a benzin ára viszont nem módosult.

Az áremeléssel a gázolaj literje 400 forintra drágult.

Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán változott, a benzin literje 7 forintos emeléssel 397 forintra, a gázolaj literje 5 forintos emeléssel 398 forintra nőtt.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét

Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t