Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2018. Szeptember 11. 10:57, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Csökken a benzin ára, a gázolaj nem változik

Csökken a benzin ára, a gázolaj nem változik

A Mol bruttó 4 forinttal csökkenti a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán, a gázolajé nem változik - értesült az MTI piaci forrásból hétfőn.

A csökkentéssel a 95-ös benzin literje átlagosan 401 forint lesz, a gázolaj 417 forint marad.

Az üzemanyagok ára legutóbb múlt hét szerdán változott, a benzin literje 405 forint maradt, a gázolaj átlagosan 417 forintra drágult.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés

Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.

2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság

Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.