Hírek
2017. Február 22. 07:39, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Csecsemőgyilkossággal gyanúsítanak egy 27 éves mihálygergei nőt
Újszülöttje megölésével gyanúsítanak egy 27 éves mihálygergei nőt - közölte honlapján a rendőrség szerda hajnalban.
A salgótarjáni kórházból érkezett bejelentés a rendőrségre kedd hajnalban arról, hogy a hozzájuk beszállított nő egy-két napja szülhetett, de csecsemő nem volt sehol és a nő tagadta, hogy szült volna - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrök a nő lakóhelyén házkutatást tartottak. A halott csecsemőre a családi ház egyik melléképületében találtak rá. A nyomozás jelenlegi adatai, valamint az igazságügyi orvos szakértői vélemény szerint a csecsemő élve született, ám a szülést követően a meggyanúsított nő megölte és holttestét elrejtette.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt folytatja az eljárást a nő ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:01, kedd | Belföld
Hazai siker a 40. Székely–Magyar Sakkbarátság versenyén
A két testvértelepülés negyedszázados sakk-port kapcsolata idén Erdélyországban a 40. találkozóval folytatódott.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
