Hírek
2013. Augusztus 26. 10:44, hétfő |
Helyi
Forrás: - szerk. -
Csapadékos lesz a hét első fele

Borongós, esős reggelre ébredtünk
Borongós, esős reggelre ébredtünk. Változó irányú szél fúj, a legmagasabb nappali hőmérséklet 22, 27 fok között alakul. Kedden felhős, borult lesz az ég régiónkban, eső, futó zápor sem kizárt. Mérsékelt lesz az északkeleti szél, a hőmérő akár 28 fokot is mutathat. Szerdán is marad a borongós, esős idő. A szél északnyugatira fordul, a levegő hőmérséklete eléri a 30 fokot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 15:30, szerda | Helyi
Új eszköz segíti a félegyházi mentőszolgálat munkáját
A Kiskunfélegyházi Mentők Alapítvány június 10-én vette át a Tisza Párt kiskunfélegyházi aktivistái által rendezett közösségi gyűjtés eredményeként megvásárolt eszközöket.
2025. Június 11. 12:52, szerda | Helyi
Szerdától tilos az energiaital, de a korlátozás alatt állók máris megtalálták a kiskaput
Az Országgyűlés elfogadta azt a törvénymódosítást, amely szerdától megtiltja az energiaitalok értékesítését 18 év alattiak számára.
2025. Június 11. 11:42, szerda | Helyi
Mindenkit vár a Tréfás-Békás Forgatag!
Idén ismét megrendezi Balla László önkormányzati képviselő, alpolgármester a családok népszerű nyári rendezvényét, a Tréfás-békás forgatagot június 21-én, a Petőfi téren.
2025. Június 08. 09:00, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. június 8. - PÜNKÖSDVASÁRNAP - A SZENTLÉLEK KIÁRADÁSÁNAK FŐÜNNEPE