2024. július 27, szombat - Olga

2024. Április 22. 14:08, hétfő | Helyi
Forrás: Cs.Adrienn

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban

A Föld napja alkalmából családi délelőttre invitálták az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

Kézműveskedéssel, ökojátékokkal és bábelőadással várták a gyermekeket és szüleiket szombat délelőtt a Gyermekbirodalomban, majd a könyvtár nagytermében.
A Profi-L bábcsoport előadásáig a gyerekek újrahasznosítható anyagok felhasználásával fejleszthették kézügyességüket: a műanyag kupakokból és színes papírból, fonalból, kartonokból a legkülönfélébb játékok készültek el. A nagyobbak pedig földgömbös színezőkkel és környezettudatosságra nevelő könyvek lapozgatásával múlathatták az időt.

A Profi-L bábcsoport Holle anyó meséjével kedveskedett a gyerekseregnek, akik élvezettel vettek részt a látványos előadáson.