2024. április 19, péntek - Emma

2020. Július 20. 16:49, hétfő | Helyi sport

Brutálfutás

2020. július 18-án rendezték meg a kilencedik Brutálfutást Nyáregyházán, melyen részt vett a 3K Egyesület fiatal versenyzője Szekeres Norbert is.

A 7 km-es verseny összességében jobban hasonlított egy katonai kiképzőpálya és egy akadályverseny keverékére, mintsem egy átlagos futóversenyre. A résztvevők nem viselnek hagyományos, feltűzött rajtszámot, mint egy futó-vagy bringaversenyen, hanem a karokon filccel felrajzolt számok és a lábakon viselt chipek segítették az időmérést. Az akadályok között szerepeltek többek között mocsarassá sárosított emelkedők-lejtők, meredek emelkedők, mély homokban futás, álcaháló alatt átkúszás, szalmabálákon átmászás, vizes árkon átkelés és autógumikon átfutás is.

Norbi korcsoportjában a legjobb idővel célba érve, megnyerte a kategóriáját.

A nyitóképen Norbi éppen egy szögesdrót alatt "halad el".

Felkészítő edzők: Kornokovics Györgyi, Bozsó István

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

2024. Április 04. 16:29, csütörtök | Helyi sport

Húsvéti verseny beszámolók a Koppányok tollából

2024. március 29-én Nagypénteken, Domaszéken jártunk a Farkas a Piroskát elnevezésű örömíjászversenyen.

2024. Március 26. 11:01, kedd | Helyi sport

Tavaszi versenyek a Koppányoknál

2024. március 17-én a Magyar Íjász Szövetség 3D Szakága 2024. évi 3D Teremíjász Országos Bajnokságon vettek részt a Koppányok 4 fővel.