2024. április 27, szombat - Zita

2016. Március 30. 12:46, szerda | Helyi
Forrás: Magyar Paralimpiai Bizottság -Hungarian Paralympic Comittee

Bronzéremmel tért haza Piró

Március 27-én tértek haza para atlétáink Tuniszból, az IPC GP atlétikai versenyről. A magyar csapat összesítésben három ezüstérmet hoz haza.

Szőllősi István súlylökésben, Biacsi Ilona 400 és 1500 méteren szerepelt sikeresen. További két bronzérmet nyert Csontos Piroska 400 méteren és Biacsi Bernadett 1500 méteren.
Negyedik helyezést ért el Csontos Piroska távolugrásban és Keresztesi Erika 400 méter síkfutásban, Biacsi Bernadett 400 méter síkfutásban 5. helyezést ért el.

A hűvös, szeles időjárás ellenére minden sportolónak sikerült megerősítenie a kvalifikációs versenyeken eddig elért szintet és ezzel a versennyel is a felkészülésüket erősíteni a közelgő Európa Bajnokságra és természetesen a Rió-i Paralimpiára!

Gratulálunk atlétáinknak, edzőiknek és a szakág vezetőnek!

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok