Hírek
2022. Július 23. 14:03, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Bozótvágóval támadt a tinédzser rabló

A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
Bejelentés érkezett a rendőrségre május 16-án 22 óra körül arról, hogy egy idős férfit kiraboltak a berekböszörményi otthonában. Az egyenruhások azonnal a helyszínre mentek és meghallgatták a sértetett. Egy ismeretlen fiatalról számolt be, aki egy bozótvágóval a kezében pénzt követelt tőle. Mindössze 770 forint készpénzt adott át támadójának, aki ezt követően sietve távozott az ingatlanból – közölte a rendőrség.
A rendőrök részletes adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, amelynek eredményeként pár órán belül azonosították a feltételezett elkövetőt. A 15 éves helyi lakost otthonában elfogták, majd előállították és gyanúsítotti kihallgatását követően bűnügyi őrizetbe vették.
A fiatal részletes beismerő vallomást tett, továbbá átadta a nyomozóknak a zsákmányolt 770 forintot és megmutatta hova rejtette a bozótvágót a bűncselekmény elkövetése után.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Biharkeresztesi Rendőrőrse felfegyverkezve elkövetett rablás és magánlaksértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást vele szemben. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Január 06. 13:18, péntek | Kék hírek
A nyílt utcán lőtt rá rokonára Győrben
Győrben egy gázriasztó pisztolyból adott le családtagjára egy lövést a 21 éves férfi, akit a rendőrök mintegy tíz perc leforgása alatt elfogtak.
2023. Január 05. 11:41, csütörtök | Kék hírek
Egy bakonyi faluban találtak rá a rendőrök a Szlovákiából eltűnt 15 éves lányra
Egy szlovák állampolgár eltűnéséről tájékoztatta a rendőrséget a külföldi társszerve. A fiatal lány nyugtalanító eltűnését édesapja jelentette be 2023. január 3-án.
2023. Január 04. 16:18, szerda | Kék hírek
Győrbe ment bulizni szilveszterkor a 24 éves Barbara, azóta nem látták
Utoljára életjelet 2023. január 1-jén a hajnali órákban adott magáról, amikor ismeretlen személy telefonjáról felhívta az édesanyját.
2022. December 20. 17:36, kedd | Kék hírek
Bűnszervezetet számolt fel a TEK Pápán
A Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján folytat nyomozást a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság emberkereskedelem és kényszermunka bűntett elkövetésének gyanúja miatt.