2024. április 27, szombat - Zita

2015. Január 06. 09:13, kedd | Helyi
Forrás: Hír24

Borzasztó hideg jön

Kedden napközben „csak” fagypont körül alakul a hőmérséklet, szerda hajnalban azonban -16 fok is lehet.

A kedd reggeli kemény fagyok után napközben -3 és +3 fok közt alakul majd a hőmérséklet – derül ki az Időkép előrejelzéséből. Száraz nap áll előttünk, havazásra nem kell számítani. Többfelé viszont élénk lesz az északi-északnyugati szél. Fronthatás nem várható.

Szerda hajnalban a derült, szélcsendes, hóval borított tájakon -16 fokig is süllyedhet a hőmérséklet. Napközben nyugat felől megnő a felhőzet, de csapadékra továbbra sincs kilátás. A legtöbb helyen délután is fagyni fog.

A hét második felében enyhül az időjárás, ugyanakkor pénteken és szombaton többfelé kell esőre, záporra számítani. Északkeleten és keleten ónos eső, havas eső, hó is hullhat majd.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker