2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2016. Július 03. 10:40, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Belehalt égési sérüléseibe

Egy 31 éves kiskunfélegyházi férfi vesztette életét.
(A fotó illusztráció!)

A jelenleg rendelkezésre álló információnk alapján 2016. július 3-án 4 óra körül az 5-ös számú főút 109-es kilométerénél található parkolóban eddig tisztázatlan körülmények között egy személyautó kigyulladt. Az autóban tartózkodó 31 éves kiskunfélegyházi férfi segítségére sietett egy szintén kiskunfélegyházi lakos, aki segített az autó sofőrjének kiszabadulni az égő gépjárműből. A bajba jutott férfi a segítője személyautójába -annak engedélye nélkül- beszállt és elindult Kecskemét irányába, majd útközben egy családi ház kertjébe hajtott és felborult. A személyautó sofőrje az égési sérülések következtében a helyszínen életét vesztette.

Címkék: kigyulladt, megégett

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt