2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Október 19. 15:33, csütörtök | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

Batthyány iskolások a Petőfi Lakótelepen

A Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola idén is meghirdette a lakótelepi futást, mely egy népszerű sportesemény Félegyházán. Ilyenkor, ősszel a helyi iskolák diákjai és testnevelő tanárai is részt vesznek a megmérettetésen.

A Batthyány Lajos Általános iskola gratulál minden futónak, egyúttal köszönjük a remek rendezvényt a Darvas iskolának és a Darvas Szabadidő és Diáksport Egyesületnek.

A Batthyány Lajos Általános Iskola 96 tanulóval képviseltette magát a Lakótelepi futóversenyen. A jó időben lezajlott versenyen nagyon szépen szerepeltek diákjaink. Minden tanuló az azonos évben születettekkel versenyeztek.

Eredmények:

• 2015-ben született lányok: Csáki Zita 3. a 1.hely
  • 2014-ben született lányok: Lantos Lili 4.z 1.hely
  • 2013-ban született lányok: Csáki Enikő 5.a 1.hely
  • 2011-ben született lányok: Vidéki Noémi II 3.hely
  • 2010-ben született fiúk: Borsos Dávid 8.a 3. hely

Több pontszerző hely is született. Az első 8 helyen befutott tanulók pontot szereztek az iskolájuknak.

• 4. hely: Rádi Tünde Zselyke 4.z,
  • 5. hely: Kecskeméti Balázs 5.a,Buri Lilána 1.a,Tóth Beatrix 8.z, Szabó Dániel 4.a, László Milán 8.z, Zsigó Attila 8.z, Borbély Bálint 7.z
  • 6. hely: Csuka Lilla 6.a
  • 7. hely: Molnár Sára Dóra 4.z, Zentai Zéman 6.a, Rácz Kornél 4.z, Gondi Tímea 7.z, Rigó Klára 7.a
  • 8. hely: Hegyi Luca Anna 5.z, Patai Emma 8.z, Ördögh Szilárd 8.z, Karsai Sára 2.a, Lantos Tibor 5.a

Ezeknek az egyéni eredményeknek köszönhetően a Batthyány Lajos Általános Iskola 4. helyen végzett az iskolák között, mindössze 5 ponttal maradt le a dobogóról. Köszönet a gyerekeknek az aktív és eredményes helytállásért, a közreműködő kollégák segítségéért.

Szeretnénk megköszönni a Szülők önzetlen segítségét, hogy segítettek bennünket kiszállítani autókkal a verseny helyszínére és vissza, illetve a versenyen való odafigyelést, támogatást.

Felkészítő nevelők: Bokorné Varga Katalin, Kis Barbara, Pelyva Imre Zoltán

Forrás: Bokorné Varga Katalin, Lantosné Dobi Emese, batthyanysuli.hu