Hírek
2015. Február 07. 11:31, szombat |
Belföld
Forrás: BKMRF
Baleset az 5-ös számú főúton Kecskemét közelében
Egy személygépkocsi fának ütközött, két fő a helyszínen életét vesztette.
A rendelkezésre álló adatok szerint 2015. február 7-én 7 óra 34 perckor az 5-ös számú főút 80-as kilométerszelvénye közelében egy személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között letért az útról és fának ütközött. A baleset következtében két fő a helyszínen életét vesztette, három sérültet a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállítottak.
A rendőrök félpályás útlezárás mellett helyszínelnek. Kérjük az arra közlekedők figyelmét!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 20. 15:00, szombat | Belföld
A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője
2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról
Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 20. 12:00, szombat | Belföld
Szőlő utcai ügy - Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten
Újabb feljelentést tesz jövő héten az ügyészségen Pócs János fideszes országgyűlési képviselő a Szőlő utcai ügyben. A politikus ezt pénteki budapesti sajtótájékoztatóján közölte.
2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld
Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.
