2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Május 14. 12:09, csütörtök | Helyi
Forrás: Adrienn

Baba-Mama Klubfoglalkozás

A Szakmaközi Művelődési Házban minden héten sok érdeklődőt vonz a Baba-Mama Klubfoglalkozás, melynek háziasszonya Dr. Sinkó Melinda a Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyháza Városi Szervezetének vezetője.

A rendezvények minden alkalommal nyitottak, ha bárkinek kedve támad ellátogatni egy-egy ilyen csütörtök délelőttre, szívesen látják.

Dr. Sinkó Melindától megtudtuk, hogy a foglalkozások érdekesebbé tételéhez esetenként előadókat hívnak meg, hogy bármely témában felmerülő kérdésekre szakember tudjon válaszolni az érdeklődőknek.

A klubfoglalkozáson zajló előadások nem kifejezetten gyermekes anyukáknak, hanem várandósoknak, sőt apukáknak is kínálnak hasznos tudnivalókat, információkat.

A család úgy kerek, ha ebben az egyik legfontosabb társadalmi közegnek mondott egységben anya-gyermek, apa-gyermek és apa-anya kapcsolatról tudunk beszélni. Egészen a baba megfogantatásától a gyermekkoron túl, a kamaszkoron át a felnőtté válás küszöbén az édesapának és édesanyának is fontos szerepe van a csemete egészséges testi és lelki fejlődésében. Ehhez kapnak segítséget és támogatást a Baba-Mama Klubban hétről-hétre.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból