2024. április 27, szombat - Zita

2016. Január 29. 16:00, péntek | Helyi
Forrás: HVG

Azt hiszi, egy időjárás app nem lehet különleges?

Számos hasznos szolgáltatást tartalmaz az alábbi, valóban teljes körű időjárás-jelző app.

Az iPhone-ra és androidos készülékekre is letölthető Morecast Free Premium Weather nevű időjárás-jelentő app nem csak a nevében „prémium”, meglepően sokoldalú. 28 ezer időjárásjelző állomás adataira támaszkodva a felhasználó aktuális pozíciójának megfelelő legfrissebb és legpontosabb időjárási adatokat szolgáltatja.

Órás bontásban láthatjuk az időjárás-előrejelzést, Doppler-radarképen a csapadék alakulását, és még hóvihar-analízist is kérhetünk. Van navigáció közbeni időjárás-jelentés is, ami igazán hasznos lehet egy-egy utazás során.

100 ezer helyszín webkameráinak élő képein nézhetjük a különböző helyek aktuális időjárását, és összehasonlíthatjuk azt is, hogy milyen az idő két különböző városban.

Összességében egy roppant sokoldalú időjárás-jelentőről van szó, és mivel ingyenes ott a helye az androidos eszközökön. Mindenesetre több mint ötmillióan már bizalmat szavaztak neki.

Címkék: app, időjárás, MORECAST

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi