Hírek
2023. Február 02. 06:55, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Deltahírek.hu
Autósok találtak rá egy eszméletlen férfira a 8-as főúton

A férfi a záróvonal mellett feküdt.
Az eset még vasárnap délután történt, amikor egy autóval Veszprém irányából Herend felé tartottak hazafelé. A földön fekvő férfi mellett több autó is elhaladt. Azonban amikor a kocsi utasai meglátták a záróvonal mellett fekvő férfit azonnal visszafordultak - írja a Deltahírek.hu A kocsiban ülő nő az egyik Facebook csoportban részletesen beszámolt az esetről:
"Nem tudom ,hogy maradhat-e, de nem hagyhatom szó nélkül!!!
Vasárnap délután Veszprémből tartottunk hazafelé Herendre. A bándi buszmegálló és a herendi felüljáró szakaszon a záróvonal mellett egy eszméletlen ember feküdt.Előttünk folyamatos volt a forgalom…Felüljárón visszafordulva, mellette vészvillogóval megállva, de Hál’Istennek vannak még empatikus emberek,két kocsi utasai!Ameddig kiérkeztek a rendőrök és a mentők igyekeztünk melegbe tartani.A férfi elmondása szerint epilepsziás és rohama volt…A hőmérséklet nulla fok alatt volt.
Ha egy kutyust észlelünk az út szélén(Imádom a kutyusokat),akkor egy eszméletlen embertársunk mellett csak úgy tovább hajtunk télen???Mivel előttünk is folyamatos volt a forgalom…"
Az esettel kapcsolatban az oldal kereste a rendőrséget. Bartók Judit rendőrségi szóvivő elmondta, autósoktól érkezett bejelentés, hogy Herendnél, a 8-as főúton Veszprém felé egy személy láthatósági mellényben az út szélén fekszik. A szóvivő hozzátette közlekedési balesetre utaló körülmény nem merült fel, a férfi feltehetően rosszul lett. A helyszínre rendőrök és mentők érkeztek majd a férfit ellátás után kórházba szállították.
A mentőket az autósok értesítették. Nem túlzás azt mondani, hogy a bajbajutott férfi életét a segítségére sietők mentették meg.
Fotó: Google Maps
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg�
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.