2024. április 27, szombat - Zita

2022. Augusztus 15. 12:38, hétfő | Helyi
Forrás: bacskiskun.hu

Augusztus 20-i programok Tőserdőben

Megyénk számos településéhez hasonlóan, Lakitelek-Tőserdőn is nagy gonddal készülnek az államalapítás ünnepére.

A program augusztus 20-án, 11 órakor értékvadász játékkal kezdődik a Holt-Tisza partján. 14 órától gyermekprogramokkal várják a családokat, többek között lovaglással, játékudvarral és csillámtetoválással.

A hivatalos ünnepség 17 óra 30-kor kezdődik Madari Róbert ünnepi beszédével. Az eseményen köszöntik az évben született gyermekeket és a jubileumi házasokat, kitüntetéseket adnak át, valamint a kenyér szépségverseny eredményhirdetésére is sor kerül.

19 órakor Fekete Nándor Orgonakoncertjét hallgathatják meg az érdeklődők, majd Fényhangár festéssel és Kurul dobosokkal folytatódik a különleges este.

A rendezvény zárásaként, 22 órától Parkolóbálra várják a szórakozni vágyókat az Anna pavilonnál.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker