2024. április 16, kedd - Csongor

2019. Augusztus 26. 12:05, hétfő | Helyi sport
Forrás: Kis Mónika

Aranyhegy csapatversenyen a Koppányok

2019. augusztus 24-én a Turul Koppány Íjászai HSE tagjai Tiszaföldváron, a Csurgó parti íjászpályán versenyeztek, az Aranyhegy Íjászok által szervezett megmérettetésen.

A 2019-es Aranyhegy Csapatverseny, egyben egyéni verseny is volt, melyen 20 célt kellett meglőni, célonként 3 vesszővel.

Ragyogó napsütés és jó hangulat jellemezte a versenyt, noha sok nehézséget kellett leküzdeni a furfangos célokon, és sokszor az önmagukkal való versenyzésből is igyekezni kellett a lehető legjobb eredményt kihozni.

A csapatversenybe 5 fős csapatok jelentkezhettek, a Koppányok csapatának tagjai voltak: Bicskeiné Csányi Mária, Kis Mónika, Dinnyés Gyula, Balanyi Sándor és Dinnyés Gyula. Tizenegy nevezett csapatból a Koppányoknak sikerült a 4. helyett megszereznie.

Az egyéni versenyben is ragyogó eredmények születtek.

Modern pusztai íjjal:

Szeibert Imre 2., Fetterné Nagy Tünde 2., ifj. Fetter Tamás 3., Bicskeiné Csányi Mária 4., Balanyi Sándor 4., helyet végzett.

Vadászreflex íj kategóriában: Kis Mónika 2., és Dinnyés Gyula szintén a 2. helyen zárta a versenyt.

Kis Mónika