Hírek
2011. Szeptember 16. 07:21, péntek |
Belföld
Forrás: HírTV
Aranyérmes a Szentkirályi

Aranyérmes lett a Szentkirályi Ásványvíz a brazíliai Palackozott Vizek Világkongresszusán. A cég A víz arca kampányával nyerte el az első helyezést.
A Szentkirályi Ásványvíz a globális víz-innovációs díjak csomagolás kategóriájában ugyancsak előkelő helyezést ért el: 1 literes PET-palackja döntős plakettet kapott. A kitüntető elismeréseket Balogh Levente, a cég tulajdonos-ügyvezetője vehette át Brazíliában. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 09. 15:42, szombat | Belföld
MÁV: vasárnap újraindul a forgalom a győri vasúti fővonalon
Szombaton befejeződik a felújítás, vasárnaptól ismét két vágányon járnak a vonatok az 1-es, győri vasúti fővonal Biatorbágy és Szárliget közötti szakaszán, már nem kell átszállni pótlóbuszokra - közölte a MÁV Zrt.
2023. December 09. 15:40, szombat | Belföld
Ónos eső miatt adott ki figyelmeztetést a meteorológiai szolgálat vasárnapra
Ónos eső veszélye miatt másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki Zala, Somogy és Baranya vármegye területére vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat.
2023. December 09. 09:17, szombat | Belföld
Hitelminősítés - Nagy Márton: töretlen a bizalom a magyar gazdaság felé
Töretlen a bizalom a magyar gazdaság felé, a Standard and Poor\'s megerősítette Magyarország adósság-besorolását és továbbra is befektetésre ajánlja - közölte a Gazdaságfejlesztési Minisztérium.