2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

A megmérettetés legnépesebb csapataként 15+1 fővel álltak lőállásokba a Koppányok, 10 dobogós helyezést szereztek. 5 arany, 2 ezüst és 3 bronzéremmel lett gazdagabb a Koppányok éremtáblázata.

Eredmények:
Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 1., Fekete Boglárka 1., Szólya Imre 1., Dongó-Gárgyán Imola 2., Kiss Tibor 3., Füleki Bianka 4., Szeibert Imre 4., Csatlós Norbert 10., Nagy Zoltán 14. Bicskei István 8., helyezést ért el.

Barebow íjjal: Tóth Mihály 1.

Vadászreflex íjjal: Varga-Bene Olívia 1., Zoboki Csenge 2., Füleki Nikolett 3., Tóth Milán 3., Füleki Imre 4., helyen végzett.

2024. április 07-én Martfűn duplázott 2 Koppány íjász, a Triász Íjász Egyesület által szervezett 3D íjászversenyen. A kihívásnak a Martfűi Termál Kemping adott otthon.
Kiss Tibor számszeríjjal állt lőállásba, neki célonként 1 lövéssel zajlott versenyt, Tóth Mihály barebow íjjával versenyzett, Misinek célállomásonként 2 lövést kellett leadnia 3D állatokra.

Eredményeik: Tóth Mihály 1., Kiss Tibor 2. helyen zárta a versenyt.

Kis Mónika
Koppány íjász