Városlista
2019. július 19, péntek - Emília

Hírek

2019. Április 26. 11:27, péntek | Helyi
Forrás: Szerk.

Álláshirdetés

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörökre:

  • Karbantartási - szállítási vezető. Feltétel: középfokú végzettség, előny műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Raktáros – adminisztrátor 6 órás részmunkaidőben. Feltétel: középfokú végzettség, előny műszaki területen szerzett tapasztalat. Megváltozott munkaképességű dolgozók, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.
  • Gépjárművezető „C” kategóriás jogosítvánnyal. Előnyt jelent GKI vizsga megléte.
  • Parkmunkás. Parkfenntartási munkák kézi és gépi végzése

Az állások azonnal betölthetők.

Pályázatokat az fvnp@fvnp.kiskunfelegyhaza.hu e-mail címen, vagy levélben a 6100 Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 8. sz. alá kérjük.

Bővebb felvilágosítást nyújt: Nové Miklós műszaki vezető Tel: 0670/8855084 munkaidőben.

Ezek érdekelhetnek még

2019. Július 19. 10:05, péntek | Helyi

Turbó körforgalmak épülnek az M5-ös autópálya és az 54-es főút találkozásánál

Még júliusban megkezdődik az M5-ös autópálya és az 54-es főút csomópontjainak átépítése; a munkálatok idejére az autópálya fel- és lehajtó ágait lezárják - közölte a beruházó Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

2019. Július 19. 09:34, péntek | Helyi

Tízen megsérültek egy karambolban Kiskunfélegyházánál

Egy mikrobusz és egy teherautó összeütközött az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, a 123-as kilométernél.

2019. Július 18. 21:39, csütörtök | Helyi

Megnyitotta kapuit az Ágyú Kézműves Sörgaléria

Családias hangulatban nyitotta meg kapuit Kiskunfélegyháza első kézműves sörgalériája Július 18-án az Öreglaktanyában (Rocktár mellett).

2019. Július 18. 16:59, csütörtök | Helyi

Távhőszolgáltató váltás Kiskunfélegyházán

Ezúton tájékoztatjuk, hogy Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a PERKONS DHŐ Dunaújvárosi Hőszolgáltató Kft. távhőszolgáltatási szerződését 2019. július 31-gyel felmondta.