Hírek
2014. December 19. 13:43, péntek |
Helyi
Forrás: -szerk.-
Adventi forgatag a városközpontban

Kézműves vásár és színvonalas programok várják az érdeklődőket a hétvégén a városközpontban. Kézügyességükről adhatnak számot december 20-án 10 órától a gyermekek, a foglalkozást a Holló László Képzőművész Kör tagjai vez
Jézuskára várva címmel Kovács-Csonka Szilvia és Nagyné Nagyapáti Anita ad műsort 10.30 órától, majd 12 órától a Padkaporos Táncegyüttes, 14.30 órától pedig a Thália Színkör szórakoztatja a közönséget. Másnap (december 21-én) ugyancsak kézműves foglalkozással kezdődik az adventi program. Az ünnepi hangulatról a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola rézfúvósai és kamarakórusa gondoskodik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 15. 14:55, kedd | Helyi
A kutyákért matekoztak
A 2025-ös érettségi időszakban Retkes Péter a Waldorf Gimnázium matematikatanára és Szabó Ágoston tizenkettedikes diákja adományokat gyűjtött a Fido Bácsi Közhasznú Alapítvány Félegyházi Kutyamenhelye számára.
2025. Július 15. 06:39, kedd | Helyi
Együtt ünnepeltek a filmrajongók Kiskunfélegyházán a szabadtéri moziban
Az elmúlt hétvége egyik legnépszerűbb eseménye volt a városban a szabadtéri filmvetítés, amelyet a helyi önkormányzat és az Ifjúsági Iroda szervezett július 12-én és 13-án.
2025. Július 14. 14:24, hétfő | Helyi
Szakmakóstoló tábor a Mezgében
2025. Július 13. 07:25, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. július 13. - ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP