2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2016. Március 12. 12:57, szombat | Helyi
Forrás: Ónodi Árpád

A víz szalad, a kő marad (video bemutatóval)

A székelyföldi Transylmania együttes és a Félegyházi Táncszínház ünnepi közös szuperprodukcióját láthatják-hallhatják az érdeklődők ma (március 12-én) a Rocktárban.

A víz szalad, a kő marad! című produkció élő zenekari kísérettel most kerül először bemutatásra!

Mindenkit szeretettel várnak a Rocktárban ma (március 12-én) 19:00 órától a Sorsocskák Alapítvány tehetséggondozó rendezvényén, ahol a fellépő fiatal néptáncosoknak és a közönségnek különleges élményben lehet része, hiszen maga a Transylmania zenekar kíséri a produkciót, akinek a dalaira készült az eredeti táncjáték közel 10 évvel ezelőtt.

A koncert után mindenki maradjon ahagyományos forradalmi élőzenés táncházra is, mert fergeteges mulatságnak ígérkezik.

Ezúton köszöni meg a rendezőség Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának és a Bácsvíz Zrt-nek a támogatást,hiszen nélkülük nem jöhetne létre a produkció.

Jelképes, támogatói belépők kaphatók még a helyszínen korlátozott számban!

Mindenkit szeretettel várunk!

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben