2024. április 17, szerda - Rudolf

2015. Február 09. 15:49, hétfő | Helyi
Forrás: Gulyás Zsuzsanna

A sport, a testmozgás a hosszú élet titka

Legalábbis ezt vallja Kutasz Istvánné Almási Margit, akit ma (február 9-én) otthonában köszöntött 95. születésnapja alkalmából Balla László alpolgármester és Szamosi Endre önkormányzati képviselő.

Legalábbis ezt vallja Kutasz Istvánné Almási Margit, akit ma (február 9-én) otthonában köszöntött 95. születésnapja alkalmából Balla László alpolgármester és Szamosi Endre a 4. számú választókerület önkormányzati képviselője.

Kutasz Istvánné Almási Margit 1920. február 9-én, pontosan 95 évvel ezelőtt született Kiskunfélegyházán. Margit néni vágóhídon dolgozott, férjét 1977-ben veszítette el, azóta egyedül él. A szépkorú hölgy elmondása szerint gyermekként is imádott mozogni, sportolni.

Leginkább tornázni szeretett. Talán a rendszeres testmozgás miatt lehet, hogy a mai napig tökéletesen ellátja magát, a lakása csillog-villog a tisztaságtól, nyáron pedig előszeretettel kertészkedik és tartja rendben háza udvarát. Margit néni rendszeresen jár piacra is. Szeret nézelődni, gyümölcsöt vásárolni. Két leánya felváltva látogatja, segítenek neki, amiben éppen szükséges. Margit néninek négy unokája és két dédunokája van.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.