2024. április 25, csütörtök - Márk

2013. December 28. 11:23, szombat | Helyi sport
Forrás: - Dinnyés Gyula -

A régió bajnoka címért versengenek jövőre az íjászok

„MÍSZ Dél-alföldi Régió Versenysorozat 2014 bajnoka” címmel indít versenysorozatot a történelmi íjászok számára a HISZE (Hetényegyháza), Turul Íjászok (Kétegyháza), a Szittya Hagyományőrző Íjász Egyesület (Szeged) és a Turul Koppány Íjászai HE (Kiskunfélegyháza). A megmérettetés célja a történelmi íjászat népszerűsítése, 2014-es év Délalföldi Régió kategóriabajnoka cím elnyerése – tájékoztatott Dinnyés Gyula, a Turul Koppány Íjászai HE vezetője.

A verseny május 10-én, Hetényegyházán indul. majd Kétegyházán folytatódik augusztus 2-án. A harmadik fordulónak Kiskunfélegyháza ad otthont szeptember 14-én, a záró versenyt Szegeden bonyolítják le október 19-én. A díjazása októberben a Szittyaföldön (Szeged) lesz. A versenyre hat kategóriában (3 -10 éves korig (nemek összevonva), 10-14 éves korig lány-fiú, 14-18 éves korig lány-fiú, 18-30 éves korig nő-férfi, 30-50 éves korig nő-férfi, 50 éves kor felett nő-férfi) lehet nevezni.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.