2024. április 29, hétfő - Péter

2015. November 27. 09:31, péntek | Helyi sport
Forrás: http://khtk.gportal.hu/

A nyolcadik helyen zárta az őszi szezont a KHTK II.

A megyei II. osztály északi csoportjában is befejeződött a pontvadászat. A KHTK II.-s csapata a nyolcadik helyen zárta az őszi szezont.Az eltelt időszakról a csapat edzőjét, Nádasdi Pétert kérdeztük.

-Hogyan értékeled a csapat őszi szereplését, megvalósította a csapat, amit elterveztetek?

A csapat őszi teljesítménye hullámzó, a tabellán látható helyezésünk is jól tükrözi. Hiányérzet van bennem, sok nyertes meccset vesztettünk el, és ez sajnos a pontvadászatban nagyon fog hiányozni. Sokat kell még dolgoznunk, hogy a céljainkat megvalósítsuk

-Mivel magyarázható, hogy csapatod idegenben játszott eredményesebben a bajnokság során?

Érthetetlenül állok én is a helyzet előtt, erre valójában választ nem tudok adni. Talán a sors keze van benne.

-Kiket emelnél ki a csapatból, akik jó teljesítményt nyújtottak az ősz során?

Nem szeretnék senkit kiemelni, mivel úgy érzem, és bízom benne a játékosok is, hogy maradt még bennük. Egy nevet mégis megemlítenék, aki vezeti a házi góllövő listát, Farkas Pétert. Hozzátenném, amikor a csapat győztesként hagyta el a pályát, azt „ csapatként” érte el, és ebben az esetben mindenki kiemelkedő teljesítményt nyújtott.

-Melyik mérkőzés volt az őszi szezonban, amelyikre szívesen emlékeztek vissza?

Nem vitás a nyitó forduló. Helvécia otthonában 0:3-ról fordítottunk, és nyertük meg a mérkőzést 5:4-re. Felnőtt bajnokságban vezetőedzőként így debütálni azt hiszem örökre emlékezetes marad.

- A tavaszi rajtig igen hosszú szünet következik, a pihenés mellett lesz a csapatnak programja a felkészülés megkezdéséig?

Program lesz bőven, a bajnokság utáni hétvégén a csapat disznótorossal hangol a pihenőre. Heti egyszer szeretnénk az új műfüves pályán focizni, és hétvégente teremtornákon indulni.

Köszönjük Nádasdi Péter értékelését, jó pihenést kívánunk a csapatnak a téli szünetben.

Bízunk, hogy a bajnokság befejezésekor jobb eredményről tudunk beszámolni.

Varga Ferenc

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok